Horská chata Lučanka – ubytování Jizerské hory

chata s útulným interiérem ve dřevěném obložení s příjemnou horskou atmosférou

Ubytování

Naše horská chata Vám nabízí celkovou kapacitu 56 lůžek. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové a rozdělené do dvou pater. Prostorné dřevem obložené pokoje s útulným interiérem.

Stáhněte si rozpis pokojů chaty Lučanka

Přízemí

V přízemí je hostům k dispozici jídelna s TV a společenská místnost. Funkci jídelny nemusíme představovat, avšak po dohodě je možnost seřadit stoly pro výuku či firemní školení. Společenská místnost vybavená krbovými kamny, stolním fotbálkem a doplněné příjemným posezením. Pronajmout lze jednotlivé apartmány nebo polovinu objektu, ale také celou chatu.

1. patro – vchod do chaty pro hosty

V prvním patře pro Vás nabízíme apartmán se čtyřmi lůžky, toaletou a koupelnou, dále menší apartmán pro dvě osoby se sprchovým koutem a umyvadlem a v neposlední řadě se můžete ubytovat ve čtyřlůžkovém pokoji se sprchou a toaletou. Doplněním pro první patro jsou dva tří a pěti lůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Sociální zařízení jsou taktéž v patře, zvlášť pro muže a ženy v dostatečném množství. V patře je dále šatna a prostorná lyžárna.

2. patro

Na druhém patře naleznete dvou a třílůžkové pokoje s umyvadlem v chodbě před pokoji a dva pokoje čtyř a pětilůžkové. Na každém z pater je pro návštěvníky k dispozici lednice pro uskladnění potravin.  • Lůžkoviny a povlečení včetně ručníku jsou v ceně pobytu.
  • V případě napadání většího množství sněhu je chata vybavena sněhovou frézou.