Ubytování

Hlavní budova
Kapacita 70 lůžek. Většina pokojů nabízí turistický standard a je vybavena umyvadlem s tekoucí teplou vodou. Tyto pokoje mají společné příslušenství na chodbě (sprchy a WC zvlášť pro muže i ženy). K dispozici je dále 4-lůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím a 2-lůžkový pokoj se sprchou. Některé pokoje jsou vybaveny i palandovými lůžky – všechna tato lůžka mají standardní velikost pro dospělé osoby a všechna horní lůžka jsou vybavena dětskou bezpečnostní zábranou.
Pokrytí WIFI v celé budově i v roubence.

Roubenka
Celkem 8 lůžek. V samostatně stojícím domku („roubence“) je 4-lůžkový pokoj (přízemí) a 4-lůžkový pokoj (patro), oba pokoje mají vlastní příslušenství a každý má samostatný venkovní vchod.

CHATKY (od léta 2020)
Od léta příštího roku bude k dispozici dalších 42 lůžek v chatkách, které bude sloužit především pro letní dětské tábory a sportovní soustředění. Hygienické zázemí – umývárna se sprchami a WC pro ubytované v chatkách bude v přízemí centrální budovy se samostatným venkovním vchodem. Pro venkovní posezení bude u chatek vybudována velké pergola.