Vybavení

Budova
Společenský prostor tvoří dvě oddělitelné místnosti, které zároveň slouží jako jídelny. Ve větší je televize a občerstvení s bohatou nabídkou nápojů a pochutin včetně točeného piva a malinovky. V menší je možné příjemné posezení u krbu. U pobytů dvou samostatných skupin či u školních pobytů mohou tyto místnosti sloužit pro oddělenou zábavu či výuku. V budově je lyžárna, vytápěná přezouvárna a malý dětský koutek.

Parkování
Bezplatné přímo u chaty včetně autobusu. V zimním období je zajištěn pravidelný úklid sněhu, až k chatě dojedete za každých podmínek. Řetězy doporučujeme mít v kufru, ale nebudete je potřebovat.

Víceúčelové hřiště
Do května 2019 budeme mít dokončenu výstavbu oploceného víceúčelového hřiště s umělou trávou vhodného pro volejbal, nohejbal, vybíjenou, fotbálek, badminton, líný tenis a další.

Velká terasa a pergola
Od letních prázdnin 2019 bude zprovozněna prostorná terasa a velká pergola, které umožní oblíbené venkovní posezení či program na čerstvém vzduchu.

Dětské hřiště
Pro nejmenší bude od května k dispozici dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, trampolínou, domečkem, pískovištěm a kolotočem.

Plachtová hala
Od letních prázdnin bude k dispozici plachtová hala o rozměru 10 x 12 m s pevnou gumovou podlahou poskytující dostatečný prostor pro nejrůznější cvičení, výuku tanců, pořádání diskoték a dalších programů pro skupinové pobyty bez ohledu na nepřízeň počasí. Při běžném provozu zde budou umístěny stoly na stolní tenis.

Ohniště + grilování
Velké ohniště s lavičkami umožní posezení u ohně i pro větší skupiny. Na objednávku můžeme zajistit grilování selete, kýty, krůt, kuřat, steaků apod.